آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

کیوکوشین کاراته اروپا IFK - هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته بلغارستان

آموزش کیوکوشین کاراته IFK به مربی گری سنسی موسی دادرسی سیسی

آموزش کیوکوشین کاراته اروپا IFK به مربی گری سنسی موسی دادرسی دارنده حکم مربیگری از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران
روزهای زوج هفته : شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه هرهفته
از ساعات 15:00 الی 18:00 در سالن ورزشی شهر سیس
اوس
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

نظر سنجی

عاشق کدام ضربه پا در کاراته هستید؟موزیک پیانو

امکانات دیگر

کد ِکج شدَنِ تَصآویر


تقویم

نظرات و انتقادات

سعید نهری | 09378915938 - موسی دادرسی |09149333949

معرفی سایت به دوستان

نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

سلام به وبسایت آموزشی کیوکوشین کای کاراته اروپا سیس خوش آمدید با نظر گذاشتن بر روی پست هایی که برای شما بینندگان گذاشته ایم ما را بر اداره بهتر سایت همیاری بفرمایید . اوس
موضوع: کیوکوشین کاراته (IFK اروپا) | نویسنده: سعید نهری سیس

هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته بلغارستان

افتخار دیگر برای سبک های آزاد کاراته (کیوکوشین کاراته اروپا IFK ایران) در 17 آذر 1394

هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته بلغارستان

هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته تحت عنوان کاپ اروپا در روزهای شنبه و یکشنبه 7 و 8 آذر برابر با 29 و 3 نوامبر در کشور بلغارستان شهر ساماکوف و در مجموعه ورزشی ساماکوف آرنا با شرکت 23 کشور با حضور 266 فایتر و حضور رئیس سازمان جهانی هانشی استیو آرنیل و تقریبا اکثر مسئولین بلند پایه این سازمان در حالی برگزار گردید که سازمان IFK ایران نیز با یک تیم 11 نفره به همراه دیگر اعضاء بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت داشتند.

این مسابقات در 3 رده سنی خردسالان، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید که در نهایت تیم کشورمان توانست با تلاش فراوان به شش مدال و یک مقام ارزشمند دست یابد.

در قرعه کشی که از قبل انجام شده بود 2 نفر از فایترهای رده جوانان دور اول مقابل نفراتی از تیم اسرائیل قرار گرفته بودند که به همت هانشی وحیدی تلاش فراوانی انجام شد تا بالاخره مسئولین به درخواست ما پاسخ مثبت دادند و جدول را عوض نمودند.

یک روز قبل از مسابقات تمام فایترها به معاینات پزشکی برده شدند و یکبار بعضی از فایترها را از نظر وزن و رده سنی چک نمودند و مسابقات راس ساعت 10 صبح شنبه با مراسمی خاص آغاز شد و ساعت 7 بعداز ظهر پایان یافت که در این روز قهرمانان 2 رده سنی خردسال و جوانان معلوم و جوائز آنان که شامل مدال، کاپ و حکم قهرمانی توسط شخص هانشی آرنیل اهدا گردید و در روز دوم مسابقات در رده بزرگسالان راست ساعت 9 صبح آغاز و ساعت 7 عصر اختتامیه مسابقات بود که با مراسم خاص پایان یافت اما نکته جالب توجه این بود که تیم ایران در حالی به این مقام دست یافت که روسیه با حدود 60 فایتر بلغارستان 40 فایتر و تیم هایی مانند ترکیه، ارمنستان، سوئیس، انگلستان، مجارستان، لهستان، اکراین هرکدام تیم هایی بالای 20 نفر اعزام نموده بودند.

تیم ایران که یک نفر به دلیل اضافه وزن از جدول حذف شد و با ده نفر باعث گردید تمام تیم ها و مسئولین متوجه تیم ایران شوند که این مهم باعث افتخار تیم ما بود. این تیم در قالبی یک پارچه و صمیمی به همت نماینده کاراته اروپای ایران هانشی وحیدی و نماینده محترم سازمان آقای اسماعیل قزوینی و مربیان در نهایت سلامتی و با دست پر به میهن بازگشت.

برای مشاهده بقیه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.


تیم ایران تشکیل شده بود از :

منوچهر وحیدی نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کاراته اروپا در ایران

2ـ اسماعیل قزوینی نماینده محترم سازمان و وزارت ورزش و جوانان

3ـ قاسم سلمانپور  مربی تیم بزرگسالان ـ خوزستان

4ـ مجتبی عرب  مربی تیم خردسالان و جوانان ـ کرمان

5ـ آرش رضوی  خبرنگار عکاس ـ تهران

 

اسامی قهرمانان

بزرگسالان

1ـ فرشاد شاهیاری               90-  لرستان

2ـ مهراداد حیدری                90-  کرمان ( سیرجان)

3ـ محمدعدنان اسدی            80- قم

4ـ عماد نصیری                  80-  مازندران  (چالوس)

5ـ امیر پوریایی                   70- آذربایجان شرقی ( شبستر)

 

جوانان

1ـ محمد همایی فصیح           قم

2ـ اشکان رنجبر                            مازندران (چالوس)

3ـ محسن گوهری                          گیلان

 

خردسالان

1ـ امیرعباس رضایی            قم

2ـ حسین مقدم فرد              خوزستان ( اروند کنار) 

3ـ محراب علی دادی            کرمان ( سیرجان)

 

مقام داران این دوره

1ـ امیرعباس  رضایی  ( طلا )

2ـ مهراب علی دادی ( برنز )

3ـ حسین مقدم فرد  ( برنز )

4ـ محمد همایی فصیح  ( برنز )

5ـ عماد نصیری  ( برنز )

6ـ فرشاد شاهیاری  ( برنز )

از بین 266 فایتر مسئولین مسابقات آقای فرشاد شاهیاری از ایران را به عنوان سریعترین فایتر انتخاب و بزرگترین کاپ این دوره را به ایشان اهداء نمودند. که یک مقام و افتخار ارزشمند برای کشور ایران و این قهرمان خوب کشورمان بود.

پس از پایان مسابقات تیم به پایتخت بلغارستان یعنی صوفیه بازگشت و با تماسی که هانشی وحیدی با سفارت جمهوری اسلامی در بلغارستان گرفت توسط آقای حسینی کاردار فرهنگی سفارت هماهنگی بعمل آمد و مسئولین محترم سفارت نهایت لطف را در حق این تیم بعمل آورند از جمله چندخودرو برای گردش ورزشکاران و بازدید از آثار باستانی صوفیه اختصاص دادند و روز جمعه ضیافت ناهاری از سوی سفیر محترم جناب آقای نوروزی در یک رستوران اسلامی اختصاص دادند که با حضور خود سفیر و جمعی از همکارانشان در محیطی بسیار صمیمی پذیرایی نمودند و سپس در ساعت 4 عصر همان روز در سفارت جمهوری اسلامی ایران ضیافت عصرانه و پذیرایی و آشنایی بیشتر با ورزشکاران برگزار گردید و جناب آقای نوروزی سفیر محترم همکاران محترمشان را معرفی و شماعی از وظیفه کارکنان سفارت را بیان فرموند سپس با تمام اعضاء تیم خوش و بشی نمودند و در نهایت نیز به هر یک از اعضا یکصد یورو بعنوان هدیه اهدا نمودند که این پذیرایی و صمیمت آقای سفیر بی نهایت در روحیه تیم تاثیر مثبت ایفا نمود که جا دارد از زحمات جناب آقای نوروزی و سایر همکارانشان که نهایت محبت را در حق این تیم نمودند تشکر و قدردانی گردد و برای ایشان و همکارانشان آرزوی توفیق، سلامتی و سربلندی را داریم.

همچنین از زحمات و مساعات حاج آقا اسماعیل قزوینی نماینده سازمان ورزش که واقعاً همچون پدری دلسوز بچه های تیم را مساعدت و مراقبت می نموند سپاسگزاریم.

و همین طور قبل از اعزام از مساعات و کمک پشتیبانی رئیس و دبیر محترم فدراسیون سپاسگزاریم.

و نیز از زحمات مربیان زحمت کش آقای سلمانپور و عرب و تلاش زیاد آقای آرش رضوی که تمامی لحظات را ثبت ضبط نمود سپاسگزاریم.

و در آخر از تلاش چندین ماهه و شبانه روزی استاد ارجمند و پدر این خانواده بزرگ هانشی وحیدی به پاس تمامی رنجها و زحماتی که متحمل شده اند سپاسگزاریم.

 

روابط عمومی سبک کیوکوشین کاراته IFK ایران


به منظور نمایش عکس های مسابقات بلغارستان کلیک نمایید

منبع :
 http://iranifk.com/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/63-new-news/257-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D9%88%DA%A9%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%84%D8%BA%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86.html

برچسب ها: هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته بلغارستان ، مسابقات کشوری و جهانی IFK اروپا ، اخباری از کاراته اروپا ، مسابقات کیوکوشین کاراته ، کاراته کاران سیس ،
دنبالک ها: هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته بلغارستان ، مسابقات استانی کاتا در شبستر ، مسابقات کیوکوشین کاراته ، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کیوکوشین کای کاراته اروپا IFK کشور ، هان شی منوچهر وحیدی بهترین داور سال 2014 ،
کیوکوشین کاراته سیس